Zajęcia biblioteczne PDF Drukuj
Autor: Wiesława Połaniec Data: 15.03.2019 (piątek)

O tym, że książka to rzecz, która mieści w sobie dużo ciekawych treści, opowiadała dzieciom pani Ewa Boczkowska, pracownik Biblioteki Publicznej w Skorogoszczy podczas spotkania, które odbyło się w szkole w sali lekcyjnej klasy I.

Uczniowie dowiedzieli się jak zbudowane są książki, jak należy o nie dbać, i że warto je czytać. Przekonała dzieci, że książka bez obrazków również może być ciekawa i zabawna. Pani Ewa przeczytała pierwszakom książkę właśnie pod takim tytułem i spowodowała, że pokładały się ze śmiechu, a po chwili prosiły o jej ponowne przeczytanie. Na pamiątkę dzieci otrzymały od pani Ewy prezent w postaci pięknej, kolorowej zakładki do książki. To spotkanie z panią bibliotekarką bardzo podobało się naszym uczniom i myślimy, że będą chętnie odwiedzać Bibliotekę Publiczną i oczywiście panią Ewę Boczkowską.

Renata Radziewicz